Utenos rajono skyrius   

Utenos rajone Seimo narė aplankė kaime gyvenančius ir dirbančius

Seimo narė Milda Petrauskienė šį savaitgalį, sausio 8–10 dienomis, aplankė Daugailių ir Vyžuonų seniūnijas bei susitiko su savo gimtojo Kaimynų kaimo bendruomene.

Daugailių ir Vyžuonų seniūnijose Seimo narę lydėjo Utenos rajono savivaldybės tarybos narys Darius Šinkūnas. Vizito seniūnijose tikslas – padovanoti bendruomenėms 2016 metų kalendorius. Pastarieji kaip tik skirti Utenos rajono seniūnijoms. Kiekvienas mėnuo – vis kita seniūnija.

Vyžuonų seniūnijoje svečius pasitiko seniūnas Audrius Remeikis ir specialistė Rimutė Šeikienė. Padėkoję už dovaną, šeimininkai pakvietė arbatos. Vyžuoniškiai Mildą Petrauskienę ir Darių Šinkūną pavaišino skania šermukšnių uogienės arbata.

Daugailių seniūnė Giedrė Eimutienė svečių jau laukė. Kartu su ja laukė ir visi seniūnijos administracijos darbuotojai. Kalendoriai daugailiškius ypač domino ir buvo laukiami, nes 2016 metus kalendoriuje kaip tik pradėjo Daugailių seniūnija – jai yra skirtas sausio mėnuo.

Kaimynuose Seimo narė Milda Petrauskienė susitiko su savo gimtojo kaimo žmonėmis. Garbią viešnią sveikino Kaimynų bendruomenės pirmininkas Robertas Gaučys, Užpalių seniūnas Eugenijus Keraminas. Mildos Petrauskienės dovana kaimo gyventojams – Sudeikių vokalinio ansamblio „Sudeikiečių gaida“ (vad. Audronė Misiukaitė) koncertas ir skanios vaišės. Prieš koncertą Seimo narė nuoširdžiai pasveikino visus Kaimynus, dėkojo už kantrybę, palaikymą, už galimybę į kaimą sugrįžti kaip į gimtuosius namus. „Visada būkite darbštūs, draugiški, palaikykite vienas kitą bėdoje ir džiaugsme. Žinau, Kaimynuose niekada neatsitiks tokių baisių nelaimių kaip atsitiko Kėdainių rajone, ne jūs – geri, nuoširdūs, mylintys gyvenimą žmonės,“ – kalbėjo Milda Petrauskienė.

Seimo narė tradiciškai metų sandūroje pasveikina gimtojo kaimo žmones koncertu ir vaišėmis. Kaimynų bendruomenės namuose jau koncertavo garsioji dainininkė Nijolė Tallat-Kelpšaitė, Utenos muzikos mokyklos mokytoja Zita Lukošiūnienė, kiti atlikėjai. Nedidelė, bet vieninga Kaimynų bendruomenė Mildą Petrauskienę visada sutinka šiltai ir maloniai. Kaimynai žino: savo krašto Seimo narei galima visas bėdas išsakyti. Jos bus išklausytos ir išgirstos.

  • 2016-01-11-01
  • 2016-01-11-02
  • 2016-01-11-03

Simple Image Gallery Extended

Niekas taip nepadeda kurti ateities, kaip drąsios svajonės. Šiandien utopija, rytoj kūnas ir kraujas.                     Viktor Hugo 

LSDP Utenos skyriaus
pirmininkas

Linas Bražionis

tapk nariu

Orai Utenoje