Utenos rajono skyrius   

Seimo narė pasveikino režisierę

Seimo narė Milda Petrauskienė jubiliejaus proga pasveikino Utenos kultūros centro ilgametę režisierę Vidą Kairienę. Jubiliatei Seimo narė įteikė sveikinimą ir didelę puokštė rožių.

Sveikinime Milda Petrauskienė rašė: „Nuoširdžiai džiaugiuosi, galėdama pasveikinti Jus jubiliejaus proga. Bet skubu pasakyti, kad ne skaičiai nulemia metus, o mūs darbai, mintys, siekiai ir amžinosios vertybės. O Jūs, Vida, jau daug metų Utenos krašto žmonėms dovanojate savo darbus, leidžiančius panirti į grožio ir fantazijos kupiną kultūros pasaulį. Juk kultūros darbuotojai yra arčiausiai žmonių. Jūs puoselėjate tą sritį, kuri pinigais neįvertinama. Geri darbai visada įkvepia kitiems geriems darbams. Šiame gražiame gerame rate gimsta Jūsų maži ir dideli stebuklai: teatras, meninis žodis, jausmai, neleidžiantys mūsų kasdienai tapti pilkai ir neįdomiai. Miela Vida, būkit ir toliau tokia: žmogaus paslapties ir sielos atgaivos skleidėja, visų mylima, pažįstama, laukiama, su neblėstančia šypsena veide ir jaunystės bei moteriškumo sklidina siela. Iš visos širdies Jums linkiu kuo didžiausios sėkmės darbe ir asmeniniame gyvenime. Tegu Jūsų žvaigždė, kurios ieškojote ir suradote, būna kuo šviesesnė, gyvenimo kely padedanti sutikti dar daugiau gerų žmonių ir nuveikti daug gerų darbų“.

  • 2016-01-18-01
  • 2016-01-18-02

Simple Image Gallery Extended

 

Niekas taip nepadeda kurti ateities, kaip drąsios svajonės. Šiandien utopija, rytoj kūnas ir kraujas.                     Viktor Hugo 

LSDP Utenos skyriaus
pirmininkas

Linas Bražionis

tapk nariu

Orai Utenoje