Utenos rajono skyrius   

Laisvės gynėjų dienos 25-ąsias metines Seimo narė paminėjo prie laužo Utenoje ir renginiuose Vilniuje

Sausio 13-oji – ypatinga diena kiekvieno lietuvio gyvenime. Ta diena apgaubta pagarba, jauduliu ir prisiminimais. Šiemet minime Laisvės gynėjų dienos 25-ąsias metines. Reikšmingos sukakties minėjimai prasidėjo jau sausio 13-osios išvakarė se. Sausio 12 d. Utenoje buvo surengta akcija „25 laisvės liepsnos“, kurios metu skvere prie Jono Basanavičiaus paminklo bus uždegtas ATMINIMO LAUŽAS. Į renginį atskubėjo ir Seimo narė Milda Petrauskienė. Ji kreipėsi į gausiai susirinkusius uteniškius, atėjusius pagerbti žuvusius už Lietuvos laivę ir prisiminti sausio 13-osios įvykius, sakė, kad ši diena įpareigoja kiekvieną lietuvį saugoti ir puoselėti brangiausią dalyką – savo tautos laivę, linkėjo uteniškiams vienybės, susikaupimo ir tikėjimo rytdiena.

Kartu su Seimo nare prisiminimais pasidalijo sausio 13-osios įvykių dalyvis, poetas Petras Panavas, kalbėjo Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Zita Ringelevičienė, savo priesakus Tėvynei išsakė jaunimo atstovai. Buvo padėtos gėlės prie tautos patriarcho Jono Basanavičiaus paminklo.

Po iškilių kalbų visi nuskubėjo sušilti prie laužo, prie kurio buvo dalijamasi prisiminimais, vaišinamasi plk. Prano Saladžiaus šaulių 9-osios rinktinės karšta arbata, klausomasi maestro Adolfo Driuko vadovaujamo Utenos tremtinių ir politinių kalinių choro čia pat improvizuoto koncerto.

Sausio 13-ąją Milda Petrauskienė dalyvavo Laisvės gynėjų dienos 25-osioms metinėms skirtuose renginiuose Vilniuje.

  • 2016-01-13-01
  • 2016-01-13-02
  • 2016-01-13-03
  • 2016-01-13-04

Simple Image Gallery Extended

Niekas taip nepadeda kurti ateities, kaip drąsios svajonės. Šiandien utopija, rytoj kūnas ir kraujas.                     Viktor Hugo 

LSDP Utenos skyriaus
pirmininkas

Linas Bražionis

tapk nariu

Orai Utenoje