Utenos rajono skyrius   

Utenos bičiulius aplankė garbūs svečiai

Spalio 24 d. įvyko Lietuvos socialdemokratų partijos Utenos skyriaus tarybos, atstovų respublikinėse LSDP struktūrose,  grupių pirmininkų posėdis, kuriame buvo sulaukta garbingų svečių. Į posėdį atvyko LSDP pirmininkas Gintautas Paluckas, atsakingasis sekretorius Linas Jonauskas, buvusi ilgametė Seimo narė Milda Petrauskienė, dalyvavo ir Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas.

Garbius svečius pasveikino LSDP Utenos skyriaus pirmininkas Linas Bražionis. Gintautas Paluckas kalbėjo apie dabartinę partijos situaciją Lietuvoje ir socialdemokratijos padėtį visoje Europoje, dalijosi mintimis apie 2018 m. biudžeto priėmimą, frakcijos Seime veiklą, darbą opozicijoje. Nemažai dėmesio buvo skiriama artėjantiems savivaldos rinkimams. Baigdamas savo kalbą, LSDP pirmininkas optimistiškai teigė, kad partijos reitingai kils, atsiras naujų jaunų žmonių, kurie bus veiklūs ir aktyvūs, turintys daug idėjų ir partijai, ir Lietuvai. „Būsime nauja politinė jėga“, – sakė Gintautas Paluckas.

Milda Petrauskienė akcentavo, kad susiklosčiusi padėtis partijoje brendo ne vienus metus. „Ji brendo seniai, – sakė Milda Petrauskienė. – Bet partija išlaikė egzaminą, ji nesuskilo, tik kai kurie jos nariai atskilo. Galiu pasidžiaugti, kad uteniškiai dirba puikiai ir yra vieningi“.

Linas Jonauskas pristatė tyrimus, atliktus artėjant savivaldos rinkimams, kurie parodė, kaip žmonės minėtuose rinkimuose balsuotų. „Utenoje visais atžvilgiais socialdemokratai užima tvirtas pozicijas,“ –  pranešė Linas Jonauskas.

Meras Alvydas Katinas taip pat daug dėmesio skyrė 2019 m. vyksiantiems savivaldos rinkimams, kalbėjo paie rinkimų programos parengimą, palietė aktualius LSDP šiandieninės veiklos aspektus: požiūrį į socialinę politiką, dėmesį paprasto žmogaus poreikiams, žmogaus teisių gynimą, rinkimų programose numatytų darbų įgyvendinimo būtinumą, gyventojų įtraukimą į sprendimų priėmimą ir kt.

Baigiantis posedžiui buvo aptarti einamieji reikalai.

 

  • IMG_7945
  • IMG_7948
  • IMG_7950
  • IMG_7954
  • IMG_7960
  • IMG_7963
  • IMG_7965
  • IMG_7970

Simple Image Gallery Extended

 

Niekas taip nepadeda kurti ateities, kaip drąsios svajonės. Šiandien utopija, rytoj kūnas ir kraujas.                     Viktor Hugo 

LSDP Utenos skyriaus
pirmininkas

Linas Bražionis

tapk nariu

Orai Utenoje