Utenos rajono skyrius   

Bičiuliai dalyvavo socialinėje-prevencinėje akcijoje "Savo kieme aš saugus"

Vykdant Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato ir Policijos departamento prie Lietuvos Respublikos Vidaus reikalų ministerijos 2017 m. prevencinį projektą "Savo kieme aš saugus", š.m. rugsėjo 25 d. Utenos apskr. VPK bendruomenės pareigūnės Daiva Maselskienė ir Agnė Steponavičienė kartu su policijos rėmėju Utenos rajono savivaldybės Tarybos nariu Virginijumi Keraminu ir Utenos radijo vadovu, LSDP skyriaus pirmininku Linu Bražioniu vykdė prevencinę akciją, lankė Utenos raj. Užpalių seniūnijos vienkiemiuose gyvenančius senjorus ir jiems įteikė LED šviestuvus su judesio davikliais, šviesą atspindinčius atšvaitus, magnetukus su bendruoju pagalbos telefonu 112.

Apsilankymų metu, policijos pareigūnės tiesiogiai informavo senjorus kaip apsaugoti save ir savo turtą, siekiant išvengti vagysčių ir sukčiavimo atvejų. Policijos pareigūnių padovanoti LED šviestuvai su judesio davikliais pagerins senjorų būsto ir kiemų apšvietimą, aplinka taps labiau matoma ir saugesnė.

Senjorai buvo maloniai nustebę, netikėtu policijos pareigūnų apsilankymu. Nuoširdžiai dėkojo už gautas dovanas ir suteiktą informaciją.

Policijos pareigūnai skatina gyventojus būti budriais saugoti savo ir kaimynų turtą,nebūti abejingais ir pastebėjus daromus teisės pranešti policijai, bendruoju pagalbos telefonu 112.

Šaunuoliai policijos rėmėjai, bičiuliai!

 
Daugiau apie vykdomą akciją reportaže paspaudę čia.
 

Niekas taip nepadeda kurti ateities, kaip drąsios svajonės. Šiandien utopija, rytoj kūnas ir kraujas.                     Viktor Hugo 

LSDP Utenos skyriaus
pirmininkas

Linas Bražionis

tapk nariu

Orai Utenoje