Utenos rajono skyrius   

 

Įvyko Utenos skyriaus tarybos posėdis

 Rugpjūčio 2 d. įvyko LSDP Utenos skyriaus tarybos posėdis. Jame buvo aptarti klausimai, susiję su LSDP Utenos  apskrities skyrių pasitarimu, įvyksiančiu  Utenoje rugpjūčio 8 d., LSDP Utenos skyriaus nuomonės išsakymu dėl LR Seimo koalicinės sutarties įgyvendinimo, Utenos skyriaus veikla artėjant  2019 m. savivaldos rinkimams ir Utenos skyriaus tarybos veiklos aktyvinimu. Baigiantis posėdžiui buvo aptarti einamieji reikalai.

Posėdyje buvo sulaukta ir svečių: atvyko LSDP atsakingasis sekretorius, LSDP tarybos narys  Linas Jonauskas.

Vienas pagrindinių klausimų posėdyje – Utenos skyriaus nuomonės išsakymas dėl LR Seimo koalicinės sutarties įgyvendinimo. Pasak Lino Jonausko, LSDP pirmininkas Gintautas Paluckas, kalbėdamas apie sprendimo pasilikti Lietuvos socialdemokratų partijai koalicijoje su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) ar  pasitraukti iš jos priėmimą, nutarė atsiklausti skyrių narių nuomonės. Tad Utenos bičiulių nuomonė šiuo klausimu yra svarbi. Įsivyravus diskusijai, buvo išsakyti argumentai už ir prieš. Bendra Utenos skyriaus tarybos nuomonė – partija turi trauktis iš koalicijos su LVŽS.

Rugpjūčio 8 d. Utenoje vyks LSDP Utenos  apskrities skyrių pasitarimas. Jame dalyvaus skyrių pirmininkai, atsakingi sekretoriai, rinkimų štabų vadovai, skyrių viešųjų ryšių specialistai. Į pasitarimą taip pat planuoja atvykti LSDP vadovybės  atstovai.

Niekas taip nepadeda kurti ateities, kaip drąsios svajonės. Šiandien utopija, rytoj kūnas ir kraujas.                     Viktor Hugo 

LSDP Utenos skyriaus
pirmininkas

Linas Bražionis

tapk nariu

Orai Utenoje