Utenos rajono skyrius   

Bičiuliškai „Laiveliu į vasarą“

Paskutinę pavasario dieną kūrybingoji „Pokšt“ bendruomenė antrąkart uteniškius sukviečia į laivelių plukdymo šventę, skirtą paminėti Tarptautinę vaikų gynimo dieną.

Šios šventės vedėjas ir LSDP skyriaus pirmininkas Linas Bražionis sako, kad „Tarptautinė vaikų gynimo diena – tai priminimas visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises. Tai pagrindinė sąlyga kuriant ir formuojant humanišką, teisinę ir dvasiškai sveiką visuomenę. Darosi liūdna, kad gražiausią žmogaus meno kūrinį reikia saugoti nuo pačio žmogaus ir dar suaugusio...“

Visgi vakar visi gyveno šventinėmis nuotaikomis: kas dažėsi veidus, kas konstravo laivelius, kas klausėsi koncerto, kas dainavo ar šoko, kas piešė, o kas tiesiog buvo laimingų žmonių minioje.

Šventės kulminacija – savadarbių laivelių leidimas Vyžuonos upe.

„Žavi mane mažųjų uteniškių entuziazmas ir išradingumas. Teko matyti laivelius pagamintus iš plastiko butelių, graikiško riešuto kevalo, net iš sraigių kiautų ir kroksų! Džiaugiuosi, kad tokie renginiai ragina mus susitelkti, skatina mūsų bendruomeniškumą“ – dalinosi įspūdžiais L.Bražionis.

Vieną iš laivelių gamino ir bičiuliai, kurių laivo statybos projekto vadovo pareigos buvo patikėtos Ligitai Arbočienei.

 

  • LSDP
  • Linas
  • laivelių_saugykla
  • leidžiam
  • linas2
  • vanduo

Simple Image Gallery Extended

Niekas taip nepadeda kurti ateities, kaip drąsios svajonės. Šiandien utopija, rytoj kūnas ir kraujas.                     Viktor Hugo 

LSDP Utenos skyriaus
pirmininkas

Linas Bražionis

tapk nariu

Orai Utenoje