Utenos rajono skyrius   

Piknike: ir maži, ir dideli, ir keturkojai

VšĮ „Utenos radijas“ idėja Utenoje surengti pikniką pasiteisino: penktadienio vakarą prie Dauniškio ežero susirinko didelis ir mažas. Jaunos šeimos atėjo su savo atžalomis, vos besiridinėjančiomis žeme, kai kurie atsivedė ir savo augintinius. Na, lojančius augintinius atsivesti tai visiems įprasta. Bet piknike visų akis traukė didelis, raudonkailis katinas. Tiesa, skirtingai nuo šuniukų, linksmai siaučiančių piknike, katinas baikščiai dairėsi aplinkui. Jo šeimininkė sakė, kad tai  pirmasis jauno katinėlio pasirodymas visuomenėje, gal dėl to ir baugu.

Į pikniką jo rengėjas, Utenos radijo direktorius ir LSDP Utenos skyriaus pirmininkas Linas Bražionis pakvietė net baikerius. Mažiesiems, o ir suaugusiems, tai buvo nemenka pramoga.

Į pikniką taip pat atėjo skyriaus pirmininko pavaduotoja, Utenos rajono savivaldybės  administracijos direktoriaus pavaduotoja Zita Ringelevičienė, kiti pirmininko pavaduotojai Egidijus Šinkūnas, Edita Urbonienė, Utenos rajono savivaldybės tarybos narys Vaidas Lankauskas su šeima, Utenos ligoninės direktorius Dalius Drunga, Utenos futbolo klubo „Utenis“  direktorius Artūras Gimžauskas bei kiti.

 Susirinkusiems gerą nuotaiką kūrė muzikantai Rolandas Paškevičius su kolega. Jų atliekama romantiška muzika vilnijo per visą Dauniškio ežerą.

 Oras tą penktadienio vakarą taip pat buvo kaip užsakytas: nei karšta, nei šalta. Sėdėti ant žolės buvo galima nesibaiminant. Galima buvo ir drąsiai eiti pasimaudyti, bet drąsuolių nebuvo. Užtat buvo galima išbandyti plaukimą ežere ant banglenčių. Vieniems toks pasiplaukiojimas sekėsi geriau, kitiems, kaip tam katinėliui, buvo baugu pirmą kartą atsistoti ant vandens besilaikančios benglentės.

  Bet svarbiau buvo viena: pirmasis piknikas Utenoje „neprisvilo“, tokių susibūrimų miestiečius vilioja, tad reikia tikėtis, kad piknikų Utenoje bus ir daugiau. 

 

 

  • IMG_6144
  • IMG_6214
  • IMG_6263
  • IMG_6270
  • IMG_6372
  • IMG_6380

Simple Image Gallery Extended

Niekas taip nepadeda kurti ateities, kaip drąsios svajonės. Šiandien utopija, rytoj kūnas ir kraujas.                     Viktor Hugo 

LSDP Utenos skyriaus
pirmininkas

Linas Bražionis

tapk nariu

Orai Utenoje