Utenos rajono skyrius   

Svarbesnės lauktuvės - geras žodis, dėmesys žmogui, nuoširdus bendravimas

 Gegužės 18 d.  Utenos socialdemokračių moterų sąjungos atstovės - pirmininkė Vida Stasiulionienė, pirmininkės pavaduotoja Danutė Inčirauskienė, narės Danutė Vyšneveckienė ir Jolanta Kaujalienė – vyko į Utenos krizių centrą „Angelų pieva“  Atkočiškių kaime. Ir ne šiaip sau vyko: moterys socialdemokratės centro lankytojams ir gyventojams vežė lauktuvių. Vienos jų – saldžiosios: saldainiai, kepiniai, uogienės bei „pavasarinės“ - įvairios sėklos, kitos – svarbesnės: geras žodis, dėmesys žmogui, nuoširdus bendravimas, buvimas kartu.

Tuo metu, kai moterys lankėsi krizių centre, į labdaros valgyklą kaip tik rinkosi namų neturintys, vargingai gyvenantys, priklausomybes turintys asmenys. Jiems viešnios taip pat dalijo lauktuves ir gerą žodį. Vieni nustebę, kiti besidžiaugiantys dėkojo moterims už netikėtas dovanas. Bet daugeliui  viešnias jau buvo pažįstamos, nes Utenos moterys socialdemokratės jau ne pirmą kartą lankėsi krizių centre. Valgyklos lankytojai mielai pasakojo, kad čia jiems patinka, kad čia sutinka daug malonių žmonių, kad valgykloje dirba puikus kolektyvas, kuris skaniai gamina visus patiekalus. Kai kuriems pietūs būna vienintelis pavalgymas per dieną, tad valgyklos moterys šiems lankytojams įdeda maisto ir į namus.

Kaip sakė centro socialinė darbuotoja Angelė Mažeikienė, Utenos moterų socialdemokračių centre buvo laukiama. O belaukdamos net pyragą iškepė. Juo buvo pavaišintos lauktos viešnios, puragu gardžiavosi ir lankytojai.

- Kasmet vyksime į krizių centrą Atkočiškių kaime, - sakė Vida Stasiulionienė. – Tai jau tampa tradicija. Gražia tradicija, nes, kiek teko patirti, centro gyventojai labai džiaugiasi parodytu jiems dėmesiu ir bendravimu, kurio ypač  trūksta. Tad dovanosime tą džiaugsmą kuo dažniau, pačios besidžiaugdamos tokia galimybe. 

 

 

  • 20170518_120119
  • 20170518_123226

Simple Image Gallery Extended

Niekas taip nepadeda kurti ateities, kaip drąsios svajonės. Šiandien utopija, rytoj kūnas ir kraujas.                     Viktor Hugo 

LSDP Utenos skyriaus
pirmininkas

Linas Bražionis

tapk nariu

Orai Utenoje