Utenos rajono skyrius   

A. Butkevičius – G. Paluckui: „Reikės išminties ir drąsos veikti“

Gegužės 6 d.  Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) XXXV suvažiavime darbą baigiantis LSDP pirmininkas A. Butkevičius savo kalboje pabrėžė, kad tiesioginiai partijos rinkimai įrodė, kad partijoje egzistuoja didelis jaunimo rezervas bei akivaizdžios atsinaujinimo ir atsijaunimo tendencijos. Jis taip pat tvirtino, kad, vykstant jautriam kartų kaitos etapui, yra būtinybė išlaikyti pusiausvyrą tarp jaunimo ambicijų ir vyresnių partijos narių patirties, nes „patirties stoka gali sugriauti pasitikėjimą, o patirtis brangiai kainuoja“.

Išrinktam ir šiandien darbą pradėjusiam naujajam LSDP pirmininkui Gintautui Paluckui jis akcentavo, kad reikės išminties ir drąsos veikti. A. Butkevičius kalbėjo, kad šiandien Lietuvos socialdemokratams svarbu nenukrypti nuo pamatinių vertybių, tačiau nebūti sustabarėjusiems globaliame ir dinamiškame pasaulyje bei įvertinti šiuolaikinius iššūkius. Savo kalbą A. Butkevičius baigė sakydamas: „noriu palinkėti ir iškelti tikslą, kad socialdemokratai taptų lyderiaujančia partija Lietuva“.

                                                                          LSDP informacinis centras

Niekas taip nepadeda kurti ateities, kaip drąsios svajonės. Šiandien utopija, rytoj kūnas ir kraujas.                     Viktor Hugo 

LSDP Utenos skyriaus
pirmininkas

Linas Bražionis

tapk nariu

Orai Utenoje