Utenos rajono skyrius   

Pačkėnų krašto bendruomenė – aktyviausia bendruomenė

Socialinių paslaugų priežiūros departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos džiaugdamasis, kad bendruomenės ir jų atstovai 2016 metais buvo iniciatyvūs ir kūrybiški, šiomis dienomis visai Lietuvai pristato naują internetinę svetainę www.lietuvosbendruomenes.lt, kurioje galima rasti kiekvienos savivaldybės aktyviausias bendruomenes.

2016 m. buvo paskelbti Bendruomenių metais. Per šiuos metus aktyviausių bendruomenių dėka beveik du šimtai tūkstančių piliečių buvo įtraukti į edukacinius užsiėmimus, mokymus bei renginius. Dėka bendruomenių veiklos ir iniciatyvų gerintos žmonių gyvenimo sąlygos.

Be galo džiaugiamės, kad Utenos rajono savivaldybėje aktyviausia bendruomene išrinkta Pačkėnų krašto bendruomenė, kur aktyviai darbuojasi mūsų bičiulės: LSDP Pačkėnų gr. pirmininkė Loreta Mikalauskienė, Neringa Matkevičienė, Zinaida Sirvydis ir nenuilstanti bendruomenės pirmininkė Dana Žigienė.

http://www.lietuvosbendruomenes.lt/savivaldybes/utenos-rajono-savivaldybe/packenu-krasto-bendruomene/

Primename, kad 2016 m. Kaimo Spindulio apdovanojimuose, Pačkėnų kaimo bendruomenė buvo nominuota Jaunatviškiausios bendruomenės kategorijoje.

 

  • IMGP4408
  • IMG_8950

Simple Image Gallery Extended

Niekas taip nepadeda kurti ateities, kaip drąsios svajonės. Šiandien utopija, rytoj kūnas ir kraujas.                     Viktor Hugo 

LSDP Utenos skyriaus
pirmininkas

Linas Bražionis

tapk nariu

Orai Utenoje